Fotografie Kateřina Samková
Ceník fotografických prací: orientační ceny svatební fotografie, portrétních fotek i reportážní fotografie

RODINNÉ FOCENÍ, DĚTI, TĚHOTENSKÉ, PORTRÉT

Rodinná, portrétní a těhotenská focení běžně realizuji venku. Vzniknou tak krásné přirozené fotky, děti se můžou vyřádit a můžeme spolu vždy najít nějaké krásné místo. Fotky novorozenců nebo malých miminek ráda přijedu vyfotit i přímo k vám domů. Snažím se o maximální přirozenost a zachycení krásných okamžiků. Ze všech nafocených a neupravených fotografií si sami vyberete ty, které budete chtít detailně a kvalitně vyretušovat, a ty pak ode mě dostanete v plné kvalitě. Cena focení se odvíjí zejména od množství upravených fotek, které si chcete odnést. Pokud Vám nebude vyhovovat žádný z nabízených balíčků, napište mi Vaší představu a já Vám fotografování nacením přesně na míru.

Ceník platný od roku 2021:

Rodinné / těhotenské / portrétní focení ... 2000,- Kč

Newborn focení ... 3000,- Kč

Focení novorozenců je ideální realizovat opravdu brzy po narození – ideálně do 14 dnů po narození, nejpozději do měsíce. V této době jednak miminka často ještě hodně času prospí a můžeme vyfotit jejich první okamžiky na světě, kdy jsou opravu ještě malinká klubíčka. Takové focení může probíhat ideálně u vás doma, kde se cítíte vy i vaše miminko komfortně a budeme mít na všechno hodně času. Dle nálady a rozložení miminka počítám i s delším časem pro focení tak, aby vznikly ty nejkrásnější fotky. Pokud chcete přirozené fotky miminka, jste na správném místě. Pokud chcete fotky zabalených miminek s mašlemi v ateliérových košících, obraťte se, prosím, jinam :-)


SVATBA

Momentálně až do odvolání nepřijímám z časových a rodinných důvodů zakázky na svatební focení. Děkuji za pochopení.

Investice do svatebních vzpomínek je tou, které nebudete (snad) nikdy litovat. Doporučuji Vám zaplatit si fotografování po celou dobu svatebního dne. Bude tak vyprávět Váš příběh a zachytí všechny emoce - od očekávaných svatebních příprav, přes nervozitu před obřadem a při něm, úlevu při blahopřáních, zábavu na hostině a party a pohodu při portrétním focení.

Připravila jsem pro Vás tři ukázkové balíčky svatebního focení. Pokud se Vám ani jeden z nich nehodí, nebo máte jinou představu o délce nebo obsahu fotografování, počtu fotek a podobně, neváhejte mi napsat a připravím Vám nabídku přesně na míru dle vašich přání a požadavků.

Ráda bych ale každému nastávajícímu páru doporučila celodenní balíček fotografování, ve kterém je spousta času na fotografování příprav, momentek, detailů, kytiček, šatů, nebo třeba prstenů. Především ale při celodenním fotografování mohu s novomanželi po ukončení formální části hostiny absolvovat poklidné delší focení, při kterém už nebudete v časovém ani jiném stresu a uvolněná atmosféra umožní vzniknout dalším krásným a pohodovým fotografiím.

V každém případě ode mne dostanete fotografie v níže specifikovaném počtu v plné kvalitě (na CD / DVD / přes webové úložiště), upravené a s kompletními právy. Úprava svatebních fotografií spočívá v ruční úpravě každé fotky (ořez, expozice, jas, kontrast, barvy atd.) a základní retuši novomanželů. Na přání Vám připravím zdarma internetovou galerii se všemi nebo vybranými fotografiemi. Fotografie, které Vám odevzdám, ve stejném rozsahu zálohuji u sebe na externích discích na dobu neurčitou.

Po Plzni a nejbližším okolí dojedu zdarma, mimo Plzeň cestovné dohodou.

Ceník platný od roku 2019:

Varianta A - Obřad a portrétní focení ... 4500,- Kč

Balíček obsahuje:

Varianta B - Obřad, portrétní focení a hostina ... 7000,- Kč

Balíček obsahuje:

Varianta C - Celý den - přípravy, obřad, portrétní focení, hostina ... 9900,- Kč

Balíček obsahuje: